AKTUALNOŚCI:  Oficjalnie zakończyliśmy sezon zimowy i zapraszamy wszystkich naszych dotychczasowych i nowych Klientów do sklepu i profesjonalnego serwisu rowerowego na Bemowie!!


wypożyczalnia nart  Marzy Ci się szusowanie po białym puchu, ale nie masz odpowiedniego sprzętu? Możesz, ale nie musisz od razu wszystkiego kupować, porozmawiaj z nami, a doradzimy Ci zakup albo wypożyczenie. A jak wypożyczać, to tylko od profesjonalistów!

     Unlimited Sports to wypożyczalnia, serwis, sklep i komis sprzętu narciarskiego i snowboardowego, prowadzony przez ludzi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży, popartym zaufaniem dotychczasowych klientów. W swojej ofercie posiadamy narty, deski, buty i inne akcesoria najlepszych marek dostępnych na polskim rynku. Serwis przeprowadzamy na specialistycznych maszynach firmy Wintersteiger. U nas na pewno znajdziesz to, co Cię interesuje, a jeżeli nie, to postaramy się ze wszystkich sił zapewnić Ci do tego dostęp.

 

     Wypożyczalnia obejmuje przeszło 100 par nart renomowanych firm takich jak Head, Atomic, Rossignol czy Salomon zarówno dla dorosłych jak i juniorów.

    Dla amatorów snowboardów przygotowaliśmy ofertę ponad 30 desek Atomica i Burtona.

    Jeżeli nie posiadacie własnego obuwia i nie planujecie zakupów, z pewnością wypożyczycie coś spośród 140 par zdezynfekowanych i przygotowanych do jazdy butów.

    Oczywiście posiadamy na stanie pokrowce, kaski oraz kijki. A wszystko to w konkurencyjnych cenach, które znajdziesz w CENNIKU.

    Nie wiesz, na co się zdecydować? Nic nie szkodzi! Powiedz nam, jak jeździsz, a my dobierzemy sprzęt dostosowany do Twoich umiejętności.

 

    Jeśli posiadasz już własny sprzęt, ale chciałbyś go przygotować do sezonu, koniecznie przyjedź do nas! Nasi wykwalifikowani serwisanci przywrócą Twoje sfatygowane deski do życia! Naostrzymy krawędzie, wyregulujemy wiązania, uzupełnimy ubytki, nasmarujemy ślizgi tak, abyś znów mógł czerpać radość z urlopu na śniegu. Jeżeli jednak nawet nasze umiejętności nie wystarczą, wtedy zaproponujemy Ci kupno nart z naszego komisu- oczywiście w atrakcyjnej cenie! Nigdy nie zostawimy Cię z pustymi rękami.

    

    Jesteśmy profesjonalistami i dobrze znamy swój fach. Dzięki nam zima na stoku zmieni się w niezapomnianą przygodę, niezależnie od tego, czy będzie to stok w Tatrach czy alpejski lodowiec!

Naszym celem jest Twoje zadowolenie !!

Współpraca: KPS.PL